יום שני, 17 באוגוסט 2015

סודות להצלחת פיתוח אפליקציות חוצות פלטפורמות

למד לאהוב את כל הפלטפורמות

רוב החברות שמכבדות את עצמן בשלל השווקים לא יכולות להרשות לעצמן להתעלם מההשפעה ההולכת וגוברת לניידות ארגונית וציפיות של משתמשי מכשירים ניידים. החברות שבוחרות להסיר את מבטן מהמגמה ההולכת ומתעצמת, מסכנות איבוד נתח עסקאות שנעשות באמצעות מכשירים ניידים. לכן, הבנת התועלת בעבודת פיתוח אפליקציה חוצת פלטפורמות לעסק (iOS + אנדרואיד וכו'), עוזרת לחברות ושותפיהן העסקיים להישאר מעודכנים, להתפתח יחד עם המגמה, ולא לאבד נתחי שוק קריטים למתחרים.
פיתוח אפליקציות אנדרואיד
פיתוח אפליקציות אנדרואיד
אם הנך מנהל או בעלים, להלן כמה טיפים והמלצות שכדאי לקחת לתשומת ליבך:
ללמוד כיצד לפתח אפליקציה חוצת פלטפורמות כגון iOS, אנדרואיד ווינדוס, היא מיומנות חשובה שביכלתה לסייע לעסקים התקדם ולהקדים.

היופי הוא יחסית לפלטפורמה - טרם תחילת העבודה על פיתוח האפליקציה, חשוב לקחת צעד אחורה, ללמוד כיצד פלטפורמות היעד פועלות ולתכנן את האפליקציה סביב הפרמטרים הספציפיים של כל פלטפורמה. "לא כל הפלטפורמות נולדו זהות" ועל כן יש להתייחס אליהן כשונות בתכנון, בעיצוב וביישום.

התמקדות על שימוש חוזר בקוד לסייע בלוגיקת האפליקציה - מומלץ לחשוב על אסטרטגית עיצוב האפליקציה חוצת הפלטפורמות לפני תחילת הבנייה. כך, תוכלו לקבל תחושה יותר מציאותית במה ניתן לעשות שימוש חוזר ומה לא. הציפיה ל- 100% שימוש חוזר בקוד אינה סבירה לא רק משום שהדבר אומר שלא תהיה לכם שליטה על ממשק UI\UX של האפליקציה שלכם, אלא שהאפליקציה גם תיראה בדיוק אותו הדבר על גבי כל הפלטפורמות הייעודיות; שוב, לא בדיוק אידיאלי. כמובן שאנשים רבים סבורים שזו מטרתה של אפליקציה חוצה פלטפורמות, אולם ההנחה שגויה ומטעה.

אהוב את הפלטפורמה הייעודית - אל תניחו להעדפות האישיות שלכם להשפיע על העיצוב, הפונקציונליות והאיכות של האפליקציה שלכם. גם אם אתם אוהבים iOS, השתדלו לא להשקיע מחוייבות יתרה על פיתוח האפליקציה עבור הפלטפורמה האהובה כשאתם משאירים את הפיתוח עבור אנדרואיד מאחור. השתדלו ללמוד לאהוב את כל הפלטפורמות, עוצמתן ומגבלותיהן. למדו הכל אודותן לצורך השוואה, לא לצורך מתיחת ביקורת ממנה לא תניבו דבר מלבד תסכול. כל הפלטפורמות טובות בזכות עצמן והקשרן. תמיד השתדלו להתמקד על בניית אפליקציה מהמעלה העליונה עבור הפלטפורמה הייעודית.

מוגש באדיבות: Dapps - חברה לפיתוח אפליקציות
בקרו אותנו בפייסבוק:

מאמרים נוספים:

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה